Obchodní podmínky, Okrasné a ovocné dřeviny, travní koberce, trvalky a pokojové rostliny

ABC Zahrady.eu

Obchodní podmínky

Objednávka

Obchodní podmínky

Objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu (řádným vyplněním a odesláním objednávkového formuláře), tak i podané telefonicky, písemně poštou považujeme za závazné. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje. Takto přijaté objednávky jsou návrhem na uzavření kupní smlouvy a slouží k rezervaci zboží. Minimální velikost objednávky je 300,- Kč bez poštovného.

Ceny

Konečná cena s DPH  je uvedena u jednotlivých položek a zahrnuje rostlinný materiál včetně obalů. Poštovné u zásilek, kdy platba proběhne předem na náš účet, činí 100,- Kč, v případě dobírky (platba až při převzetí zásilky na poště) činí 180,- Kč.

Uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva vzniká okamžikem vzájemného potvrzení a odsouhlasení objednávky mezi dodavatelem a spotřebitelem. Zboží expedujeme do 14 dnů, zákazníka předem upozorníme e-mailem nebo SMS.

UPOZORNĚNÍ

Rostliny v našem e-shopu pocházejí od našich dodavatelů – renomovaných pěstitelských firem. Protože naše skladovací kapacity jsou omezeny, prosíme zákazníky, aby se v případě osobního odběru s námi PŘEDEM TELEFONICKY domluvili!  Kupující si může zajistit odvoz zboží vlastní dopravou. Můžeme nabídnou naši dopravu, cena je 10,- Kč/km. V případě větší zakázky (nad 5000,- Kč) a do 30 km od Mělníka zajistíme dopravu  zdarma.

REKLAMACE

Spotřebitel má právo dle zákona č. 367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se takto rozhodnete, musíte dodavatele o této skutečnosti informovat písemně. Zboží, které budete vracet zpět, musí být v původním obalu, nesmí nést známky poškození, nedostatečné nebo neodborné péče.

Vrácením zboží máte nárok na finanční prostředky za hodnotu zboží, bez poplatků za poskytnuté služby, dopravné apod.