Podmínky, Okrasné a ovocné dřeviny, travní koberce, trvalky a pokojové rostliny

ABC Zahrady.eu

Podmínky


 

POŠTOVNÉ

Cena při platbě předem na účet: 130,- Kč

Cena při platbě dobírkou: 210,- Kč

Nejsme plátci DPH
Bankovní účet: 198585402/0300 (Poštovní spořitelna)

Variabilní symbol není nutné uvádět, při platbě internet bankingem (platba předem), prosím, napište do zprávy pro příjemnce  své jméno!

 

Objednávka

Obchodní podmínky

Objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu (řádným vyplněním a odesláním objednávkového formuláře), tak i podané telefonicky, písemně poštou považujeme za závazné. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje. Takto přijaté objednávky jsou návrhem na uzavření kupní smlouvy a slouží k rezervaci zboží. Minimální velikost objednávky je 300,- Kč bez poštovného.

Ceny

Konečná cena s DPH  je uvedena u jednotlivých položek a zahrnuje rostlinný materiál včetně obalů. Poštovné u zásilek, kdy platba proběhne předem na náš účet, činí 130,- Kč, v případě dobírky (platba až při převzetí zásilky na poště) činí 210,- Kč.

Uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva vzniká okamžikem vzájemného potvrzení a odsouhlasení objednávky mezi dodavatelem a spotřebitelem. Zboží expedujeme do 14 dnů, zákazníka předem upozorníme e-mailem nebo SMS.

UPOZORNĚNÍ

Rostliny v našem e-shopu pocházejí od našich dodavatelů – renomovaných pěstitelských firem. Protože naše skladovací kapacity jsou omezeny, prosíme zákazníky, aby se v případě osobního odběru s námi PŘEDEM TELEFONICKY domluvili!  Kupující si může zajistit odvoz zboží vlastní dopravou. Můžeme nabídnou i naši dopravu....

REKLAMACE

Spotřebitel má právo dle zákona č. 367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se takto rozhodnete, musíte dodavatele o této skutečnosti informovat písemně. Zboží, které budete vracet zpět, musí být v původním obalu, nesmí nést známky poškození, nedostatečné nebo neodborné péče.

Vrácením zboží máte nárok na finanční prostředky za hodnotu zboží, bez poplatků za poskytnuté služby, dopravné apod.